עיצוב האתר - שרונה בר נתן

Notice: Undefined index: photocredite2 in /var/www/vhosts/spca.co.il/httpdocs/kids/general_text.php on line 61

חילוץ גורים באקסטרים

חילוץ מסוכן ממערה צרה, מוקפת בנחשים ובשועלים נשמע לכם כמו סצינה מסרט מתח? בואו לקרוא על פעולה מיוחדת בה השתתף צוות החילוץ וההצלה שלנו כדי להציל גורים נטושים

בקיץ 2012 השתתף צוות החילוץ וההצלה שלנו בפעולת חילוץ ארוכה ומיוחדת של גורי כלבים שננטשו בשטח בר באזור השרון. למרות הקושי והאתגרים, לשמחתנו הצלחנו לחלץ את הגורים המתוקים.

החילוץ המיוחד יצא לדרך כשהגיע אלינו תושב אזור השרון עם חמישה גורי כלבים קטנים וחמודים בני חודשיים. האדם סיפר לצוות שלנו שמצא את הגורים נטושים במערה באזור השרון ושבמקום נשארו עוד גורים שאותם לא הצליח לקחת איתו. הוא סיפר שהגורים מתחבאים במאורות בעלי חיים בשטח ושנשקפת לחיים שלהם סכנה אמיתית.

יוצאים לשטח
יצאנו לטפל בגורים בדחיפות. המחלץ שלנו נסע למקום ונתקל שם באימם של הגורים, שהייתה מפוחדת ולא נתנה לו להתקרב אליה. הוא גילה שהגורים מתחבאים במאורה צרה מאוד, אליה לא יכול היה להיכנס לבדו. הוא השאיר במקום אוכל ומים ויצא לגייס צוות גדול יותר שיסייע לו בחילוץ המורכב.

למחרת חזר צוות האגודה למקום והחל בתהליך החילוץ, שהיה קשה ומסובך והתרחש במחילות צרות בשטח בר מוקף נחשים ושועלים. אחרי מאמצים רבים, נציגת האגודה הצליחה להשתחל למאורה הצרה והחשוכה. לבסוף חולצו הגורים מהמאורה והובאו אלינו לאגודה. הגורים נבדקו על ידי הווטרינרים שלנו, קיבלו חיסונים וטיפולים שונים, נחו והחלימו. אחרי כמה שבועות הגורים המתוקים כבר היו גדולים וחזקים מספיק כדי לצאת לאימוץ. לשמחתנו הרבה, הם מצאו משפחות חמות והמשיכו לחיות בבתים נעימים ובטוחים, הרחק ממחילות, מנחשים ומשועלים.

אם גם אתם נתקלתם בבעלי חיים נטושים, אנא אל תתעלמו ודווחו לנו בטלפון
1599-50-2005.