עיצוב האתר - שרונה בר נתןבית מלון לבעלי חיים

מה עושים כשנוסעים לחופשה ואין מי שיטפל בבעל החיים? אתם מוזמנים להביא את החבר הקטן שלכם לפנסיון שלנו

יש לכם כלב או חתול והמשפחה שלכם נוסעת לחופשה. מי יטפל בחבר הקטן שלכם כשאתם מבלים? יש כמה אפשרויות לטיפול בבעל חיים כשהמשפחה נאלצת להתרחק מהבית: אפשר לבקש מקרוב משפחה, מחבר או משכן שיעזור לטפל בבעל החיים. אפשרות נוספת היא לשלם לאדם שעובד כ"בייביסיטר" של בעלי חיים. אדם כזה יקבל תשלום תמורת ביקור קבוע של חיית המחמד שלכם, הוצאתה לטיולים במידת הצורך, ניקוי ארגז הצרכים שלה והאכלתה.

למרבה הצער – הרבה מאד אנשים בוחרים באפשרות גרועה מאד – ופשוט נוטשים את בעל החיים שלהם כשהם נוסעים לחופשה. זה אמנם נשמע עצוב מאד, אבל זו האמת. בכל קיץ אנחנו נתקלים בכלבים וחתולים רבים שננטשו פשוט כי הבעלים שלהם נסעו לבלות ולא דאגו להם. במקרה כזה, ההנאה של המשפחה – הופכת לסבל של בעל החיים.

הכירו את הפנסיון שלנו!
כדי לצמצם את התופעה הזו הוקם הפנסיון שלנו. מה זה פנסיון? זו בעצם אכסניה לבעלי חיים – מקום בו בעלי החיים יכולים לחיות כשהמשפחה לא נמצאת בבית, או לא יכולה לטפל בחבר הקטן מכל סיבה שהיא. מחיר השהות בפנסיון שלנו אינו יקר, כי חשוב לנו למנוע מכלבים וחתולים מלהגיע לרחוב.

הפנסיון שלנו מורכב מתאים שבהם שוהים בעלי החיים שמתארחים בו. לכל בעל חיים שמתארח בפנסיון יש תא משלו. כל אורח בפנסיון עובר בכל בוקר בדיקה על ידי וטרינר, מקבל כמובן אוכל, מים וטיפולים מיוחדים להם הוא זקוק. כלבים המתארחים בפנסיון יוצאים לטיול כמה פעמים ביום וחתולים בעלי פרווה ארוכה זוכים להברשה אם הם זקוקים לה. הצוות שלנו דואג לבקר את בעלי החיים ששוהים בפנסיון לאורך היום, לבדוק מה שלומם, להגיד להם שלום ולהעניק להם תשומת לב. אנו שמחים גם לדווח למשפחה מה שלום בעל החיים ואיך הוא מרגיש במהלך השהות אצלנו.

העיקר הבריאות
כדי להגן על בעלי החיים מפני מחלות, כל בעל חיים עובר בדיקה וטרינרית לפני הכניסה לפנסיון. כלבים המובאים לפנסיון צריכים להיות בעלי חיסון כלבת וחיסון בשם "משושה" ולעבור חיסון נגד שעלת כשבועיים לפני הבאתם לפנסיון. חתולים שמגיעים לפנסיון צריכים להיות בעלי חיסון בשם "מרובעת".

אז אם המשפחה שלכם מתכננת לצאת לטיול או לחופשה, אם נולד לכם אח קטן במזל טוב וההורים נמצאים בבית החולים לכמה ימים או אם מכל סיבה אחרת – אתם צריכים עזרה בטיפול בחבר הקטן שלכם למשך תקופה קצרה – צרו איתנו קשר ונשמח לפנק את בעל החיים שלכם בפנסיון שלנו.