עיצוב האתר - שרונה בר נתן

העיתון של החיים

היכנסו לקרוא את העיתון החדש של האגודה: כתבות, קומיקס והפעלות

אגודת צער בעלי חיים בישראל גאה להציג עיתון חדש לילדים, הכולל כתבות ומידע עשיר על בעלי חיים, צורכיהם ורווחתם לצד הפעלות מהנות.

בעיתון החדש, אשר הופק על ידי מחלקת החינוך להומאניות של האגודה, מופיעות כתבות מגוונות, ואתם מוזמנים לקרוא על מועדון צב"ח - פרויקט חינוכי של האגודה בשיתוף עשרות בתי ספר מכל רחבי הארץ, אשר במסגרתו פועלים התלמידים למען בעלי החיים; ללמוד כיצד ניתן לסייע לבעלי החיים גם אם אין אפשרות לגדל אחד בבית; להתרגש מסיפוריהן של הסייחה שירלי ואמה המאמצת צ'יטה, אשר עוברות שיקום באגודה לאחר שסבלו מהתעללות ומהזנחה; ולהכיר את הכלב לוק ואת הילדים רותם ויותם מזרחי שמגדלים אותו. עוד בעיתון: מדור מיוחד של וטרינרית האגודה, קומיקס משעשע, תפזורת ציפורים ענקית ותשחץ שכולו בעלי חיים.

על שער העיתון מופיע כוכב הילדים טל מוסרי, אשר הצטלם עם הכלבה לילי ואף כתב טור אישי המדגיש את המחויבות והאחריות הכרוכות באימוץ בעל חיים ובגידולו.

עיתון הילדים של אגודת צער בעלי חיים בישראל, אשר הודפס בסיוע רשת הצעצועים עידן 2000 ('https://www.idan2000.co.il)', מחולק בחינם לילדים הלוקחים חלק בפעילויות החינוכיות שמעבירה מחלקת החינוך להומאניות של האגודה. גרסתו הדיגיטלית מופיעה באתר האינטרנט של האגודה ובאתר האגודה לילדים.

ליצירת קשר ולפרטים נוספים בנוגע לפעילויות חינוכיות, התקשרו אלינו: 4553*.

לקריאת העיתון לחצו כאן:
'https://kids.spca.co.il/attached_files/SpcaNewspaper2015-small.pdf. ' לקריאת הגיליון הקודם של עיתון הילדים לחצו כאן:
'https://spca.co.il/wp-content/uploads/2016/08/spcanewspaper-mail.pdf '