עיצוב האתר - שרונה בר נתן


המרפאה שלנו

באגודה שלנו פועלת מרפאה וטרינרית מיוחדת, בה אנו מטפלים בבעלי חיים ועוזרים להם להרגיש טוב יותר. בואו לגלות מה קורה אצלנו במרפאה

קרה לכם שהרגשתם לא טוב והלכתם לרופא? ממש כמונו, בני האדם, לפעמים גם חיות לא מרגישות טוב וזקוקות לרופא. לרופא של בעלי החיים קוראים וטרינר והוא מספק להם טיפול רפואי – בודק אותם, מברר אם יש להם מחלה או פציעה, מספק טיפול, רושם תרופה ומסביר לבעלים איך לעזור להם להחלים.

לא פעם, אנו מגיעים לרופא כדי למנוע בעיות בריאות שעלולות לצוץ בעתיד. מסיבה זו אנחנו מקבלים חיסונים שעוזרים לנו להדוף מחלות עוד לפני שחלינו בהן. גם בעלי חיים מקבלים חיסונים שמונעים מהם מלחלות במחלות משלהם.

אצלנו ב"אגודת צער בעלי חיים בישראל" הממוקמת בתל אביב פועלת מרפאה וטרינרית, כלומר, מרפאה מיוחדת לבעלי חיים. במרפאה עובדים וטרינרים שמטפלים בבעלי חיים ועוזרים להם להרגיש טוב יותר. טיפול רפואי לבעלי חיים עלול להיות לא זול. לנו, באגודה, חשוב לעזור לכל בעלי החיים להרגיש טוב, ולכן אנחנו מספקים טיפולים רפואיים לבעלי חיים במחירים זולים במיוחד. אלו הם הטיפולים שבעלי חיים יכולים לקבל במרפאה שלנו:

בדיקות כלליות: בדיקות אלו עוזרות לגלות מהו מצב בריאותו של בעל החיים והאם מציקה לו בעיה מסוימת שדורשת טיפול. גם אם הכל בסדר, כדאי להביא את החתול ואת הכלב לבדיקת וטרינר ולקבלת חיסונים פעם בשנה כדי לשמור על בריאותם.
בדיקות מעבדה: לפעמים, כדי לבדוק את מצב בריאותו של בעל החיים, צריך לערוך לו בדיקות שונות במעבדה. אנחנו מבצעים במרפאה שלנו בדיקות דם וצילומי רנטגן – ממש כמו אלו שבני אדם עוברים לפעמים. בדיקות דם עוזרות לבדוק מה מצב בריאותו של בעל החיים וצילומי רנטגן עוזרים לגלות אם בעל החיים סובל, חלילה, משברים או מבעיות פנימיות.
כל סוגי החיסונים: כלבים, חתולים ובעלי חיים אחרים זקוקים לחיסונים שונים כדי להתגונן מפני מחלות נפוצות. במרפאה שלנו אפשר לקבל חיסונים כאלו. נכון, זה כולל זריקה קטנה, אבל הכאב עובר מהר – והבריאות נשארת. כלבים של תושבי תל אביב יכולים לקבל אצלנו גם חיסוני כלבת.
שבבים אלקטרוניים: לפי החוק, על כל כלב שגילו שלושה חודשים ומעלה לשאת שבב אלקטרוני. זהו אמצעי משוכלל בגודל גרגר אורז בערך לזיהוי בעלי חיים, שמספק מידע על הכלב ומספר אלו חיסונים קיבל ועוזר לכלב ולבעלים למצוא זה את זה אם הכלב חלילה נאבד. השבב מוחדר מתחת לעור הכלב בעזרת מזרק מיוחד. אל דאגה – זה לא כואב.
טיפולי שיניים: אתם הולכים לרופא שיניים לפעמים, נכון? גם בעלי חיים זקוקים לטיפולי שיניים, שעוזרים להם לשמור על מצב השיניים שלהם ולהמשיך לאכול בכיף. במרפאה שלנו אפשר לקבל טיפולים כאלו.
ייעוץ והדרכה לגבי תזונה והתנהגות: הכלב נובח בלי הפסקה ושורט את הדלת? החתול שלכם הורס את הספה? הווטרינרים שלנו יתנו טיפים שיעזרו לכם להבין את בעלי החיים שלכם ובמקרה הצורך יפנו אתכם למאלף מקצועי ויעזרו לכם להתאים לבעלי החיים אוכל מיוחד.
ניתוחי עיקור וסירוס: אם הכלבה שלכם הייתה ממליטה 12 גורים בבית, מה הייתם עושים איתם? לצערנו, במקרים רבים גורים לא מוצאים בית, מגיעים לרחוב וסובלים מחיים קשים. כדי למנוע סבל כזה מגורים ללא בית, נהוג בכל העולם לבצע בכלבים ובחתולים ניתוח קל שבעקבותיו הם לא יכולים להביא לעולם גורים. הניתוח מועיל לבריאות בעלי החיים וההחלמה ממנו פשוטה. אצלנו אפשר לבצע ניתוחים כאלו במחיר מוזל ולא פעם אף במחיר מבצע.

בואו למרפאה שלנו!
רוצים להביא את בעל החיים שלכם למרפאה שלנו לטיפול? אתם מוזמנים! המרפאה שלנו פתוחה לקהל הרחב שבעה ימים בשבוע. שעות פעילות המרפאה הן:
בימים א'-ה' בשעות: 20:00-08:00
ביום ו' בשעות: 14:00-08:00
בשבת בשעות: 14:00-11:00
אפשר להגיע למרפאה במהלך שעות הפעילות ללא קביעת תור.
ניתוחים יש לתאם מראש בטלפון שלנו: 4553*, 03-5136500

בכתבות הבאות תוכלו לקבל עוד מידע על הטיפולים הבאים:
• אלו טיפולים כלבכם צריך?
'http://spca.co.il/newsite/page_he.asp?p_id=21 ' • מהם הטיפולים שחתולכם צריך?
'http://spca.co.il/newsite/page_he.asp?p_id=36'