עיצוב האתר - שרונה בר נתןפעילויות חיות

כל הדרכים לארגן לכם ולחברים שלכם פעילות שווה על בעלי חיים, בעזרת האגודה שלנו!

עולמם של בעלי החיים הוא עולם מרתק ששווה להכיר מקרוב. אם אתם רוצים לדעת עוד על בעלי החיים, אתם יכולים להשתתף בפעילויות שאנו מארגנים באגודה. אנו מעבירים כמה סוגים של פעילויות לילדים ונוער. חלק מהפעילויות האלה קורות ממש אצלנו וחלקן נערכות מחוץ לאגודה בבתי ספר, בתנועות נוער ועוד.

פעילות בבית הספר: דרך בית הספר ניתן לארגן פעילויות מעניינות ושוות במשותף איתנו. אנחנו מגיעים לבתי ספר שונים, מעבירים בהם הרצאות ומספרים סיפורים על בעלי החיים ועל האגודה שלנו. יש גם בתי ספר שמקיימים ביחד איתנו פינות יצירה, מכינים עבודות מיוחדות שקשורות לבעלי החיים ועוד. אם אתם והחברים שלכם רוצים ליהנות וללמוד על בעלי חיים, הציעו למחנכי הכיתה שלכם ליצור אתנו קשר וביחד נוכל לארגן פעילות שווה.

פעילות במתנ"ס: אם אתם פעילים במקומות נוספים שבהם יש ילדים רבים, למשל במועדונית או במתנ"ס, תוכלו לארגן פעילות משותפת איתנו גם דרכם. דברו עם האחראים עליכם ועם מארגני הפעילויות - הציעו להם ליצור איתנו קשר וביחד נמצא פעילות מגניבה שתעניין את כולכם.

תנועות נוער: עוד דרך שבה אתם יכולים ליצור קשר איתנו היא באמצעות תנועת נוער. אם אתם חברים בתנועת נוער כמו הצופים, המחנות העולים וכדומה, אתם יכולים לדבר עם המדריכים שלכם ולהציע להם לארגן מפגש או סיור ביחד איתנו בעמותה. אם המדריך יתלהב מהרעיון, בקשו ממנו ליצור איתנו קשר ונוכל לתאם פעילות משותפת.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון למספר 4553* והנציגים שעובדים אצלנו ישמחו למסור לכם מידע נוסף.