עיצוב האתר - שרונה בר נתן


תלמידי כיתה ג' מבקרים באגודה.

חניכים מתנועת הצופים מבקרים באגודה.

מחלקת החינוך להומאניות שלנו – נעים להכיר

רוצים לפגוש את בעלי החיים המקסימים שלנו, ליהנות אצלנו מפעילויות שוות, לחגוג איתנו יום הולדת ולגלות דברים מרתקים על בעלי החיים? אתם יכולים לעשות את זה בעזרת מחלקת החינוך שלנו!

אם בא לכם לראות בעלי חיים מתוקים מקרוב, להבין איך עובדת אגודה שמצילה בעלי חיים ולגלות דברים מרתקים על חתולים, על כלבים ועל חיות אחרות - אתם מוזמנים לבקר אצלנו. איך? בעזרת מחלקת החינוך להומאניות שלנו, שקיימת כדי לעזור לכם להכיר טוב יותר את בעלי החיים ולחיות איתם!
באגודת צער בעלי חיים בישראל בתל אביב, אנחנו מקיימים לאורך השנה פעילויות בהשתתפות קבוצות של ילדים ובני נוער. מי שמצטרפים לפעילויות האלו מגלים המון דברים חדשים על בעלי חיים ולומדים איך כדאי להתייחס אליהם. הפעילויות נעשות אצלנו באגודה או במרכזים שונים המזמינים אותנו. קיבלתם חשק? יופי! אתם מוזמנים להגיע אלינו עם קבוצה, עם תנועת הנוער, עם הכיתה מבית הספר, או להזמין אותנו להגיע אליכם.

אז מה רואים בסיור באגודה?
אם תגיעו לסיור אצלנו תוכלו לראות את החיות החמודות ששוהות בפינת החי שלנו, לבקר את הכלבים המתוקים שממתינים למשפחה שתאמץ אותם ולהוציא אותם לטיולים. תוכלו גם לראות מקרוב את החתולים החמודים שהגיעו אלינו ומחכים לבית חם ואוהב, לשמוע סיפורים מרתקים ומפתיעים על בעלי חיים שהגיעו אלינו ולקבל טיפים חשובים שיעזרו לכם להסתדר טוב יותר עם בעלי החיים.
בפעילויות אנחנו מדברים על הקשר בין בני האדם לבין בעלי החיים, על צרכי בעלי החיים ועל אימוץ אחראי של בעלי חיים. הפעילויות מלאות במשחקים כיפיים ובפעילות יצירתית.

סיורי האגודה בבתי ספר ומוסדות
כדי לשמוע את כל המידע המגניב הזה אתם לא חייבים להגיע עד אלינו - אנחנו יכולים גם להגיע אליכם. נציגים של האגודה מגיעים לביקורים בבתי ספר בתנועות נוער, במתנ"סים ועוד, כדי להעביר הרצאות ופעילויות שקשורות לבעלי החיים. בהרצאות האלו אנחנו מספרים סיפורים נחמדים ומיוחדים על בעלי חיים, נותנים טיפים לטיפול נכון בהם ועוזרים למארחים שלנו להכיר טוב יותר את עולמם המופלא של בעלי החיים. הפעילויות מלוות בסרטונים ובכרטיסיות מגניבות. אנו יכולים לבצע בבתי ספר גם פעילויות מתמשכות כמו שבוע בעלי חיים, ליווי פרויקטים בנושא ועוד.
נשמע לכם מעניין? אתם יכולים לדבר על כך עם החברים, עם המדריכים בתנועת הנוער שלכם או עם המורים בבית הספר. אם אתם רוצים לבקר אצלנו או לארח נציג שלנו לסיור אצלכם, בקשו מהמבוגרים ליצור איתנו קשר.

יום ההולדת של החיים – אצלנו באגודה
יש לכם יום הולדת או אירוע שבא לכם לחגוג בצורה מיוחדת? אתם מוזמנים לפעילות יוצאת דופן: חגיגות ומסיבות יום הולדת אצלנו במתחם האגודה המקסים שלנו. במסיבת יום הולדת אצלנו תוכלו לפגוש את החיות המיוחדות, להכיר את המתחם הקסום שלנו ולגלות המון דברים שלא ידעתם על בעלי חיים. אם אתם רוצים לחגוג אצלנו יום הולדת שלא יישכח, אתם יכולים ליצור איתנו קשר ביחד עם ההורים. מקווים לראותכם אצלנו!

רוצים לקבוע סיור, הרצאה או יום הולדת אצלנו? צרו עמנו קשר יחד עם ההורים בטלפון 4553*, 03-5136500 או באימייל: info@spca.co.il.