עיצוב האתר - שרונה בר נתן
אגודת צער בעלי חיים - אתר הילדים, אימוצים
מחלקת האימוצים שלנו
מאות כלבים וחתולים שמחפשים בית שוהים אצלנו ב"אגודת צער בעלי חיים בישראל". מחלקת האימוצים שלנו עוזרת להם למצוא משפחות חדשות
לחיות בבית עם כלב או עם חתול זו חוויה מקסימה ומיוחדת, שמוסיפה המון אושר ושמחה לחיים. בעל החיים הופך לחבר טוב שמשחק עם בעליו, מחזיר להם המון אהבה, משמח אותם כשהם עצובים ושמח איתם כשהם שמחים. בעל חיים הופך לחלק מהמשפחה ומעשיר את החיים. מי שכבר אימץ בעל חיים יוכל לספר לכם שזכה בחבר חדש ואמיתי לחיים.

אם אתם רוצים לאמץ כלב או חתול ולטפל בו ביחד עם המשפחה שלכם, כדאי לכם להכיר את מחלקת האימוצים שלנו כאן ב"אגודת צער בעלי חיים בישראל". באגודה הממוקמת בתל אביב אנו מטפלים במאות כלבים וחתולים מכל הסוגים, שמחפשים בית חם.

מאיפה מגיעים אלינו בעלי החיים ולמה הם מחפשים בית? אלו כלבים וחתולים שננטשו ואין מי שיטפל בהם וידאג להם. אנשים שנתקלים בבעלי חיים חסרי בית או שאינם יכולים יותר לטפל בבעלי חיים שגידלו, מביאים אותם אלינו. אנו מקבלים כל בעל חיים שמגיע לאגודה.

לאחר שבעלי החיים מגיעים אלינו, אנו מטפלים בהם, מעניקים להם טיפול רפואי בעת הצורך, אוכל, מים ותשומת לב - ולבסוף אנחנו עוזרים להם למצוא בית חדש וטוב בו יוכלו לחיות חיים מאושרים.

בכל שנה מגיעים אלינו מאות של בעלי חיים ואנחנו מעניקים להם מקום מגורים וטיפול אוהב, עד שהם מוצאים בית חם וקבוע ומשפחה שתטפל בהם. הכלבים והחתולים הללו זקוקים לבית אמיתי עם משפחה שתטפל בהם למשך כל חייהם ותספק להם את האהבה לה הם זקוקים.

רוצים לאמץ בעל חיים? פנו אלינו!
אם אתם רוצים לאמץ בעל חיים – אתם מוזמנים לאמץ אותו מאיתנו. כדי לאמץ בעל חיים עליכם תחילה לשוחח עם ההורים ושאר בני המשפחה ולקבל את ההחלטה ביחד. לאחר מכן עליכם להגיע עם ההורים אלינו לאגודה ברחוב הרצל 159 בתל אביב וביחד נוכל להתחיל בתהליך האימוץ שבו נבדוק ביחד איזה בעל חיים הכי מתאים לכם.

איך בוחרים איזה בעל חיים לאמץ?
באגודה עובדים יועצי אימוץ שמכירים באופן אישי כל בעל חיים ששוהה אצלנו. יועצי האימוץ שלנו יעזרו לכם להחליט איזה בעל חיים הכי מתאים לאופי שלכם, למשפחה ולאורח החיים שלכם.

חשוב לדעת שההחלטה לאמץ חתול או כלב תשפיע מאוד על החיים שלכם. לחתול ולכלב שתאמצו היו בעבר חיים לא פשוטים והם מחפשים בית חם ואוהב. לפני שתאמצו אותם עליכם לוודא שתוכלו להעניק לבעל החיים את הבית החם לו הוא זקוק, שתוכלו לתת לו תשומת לב, אהבה, מזון, טיפול רפואי ויחס חם – למשך כל ימי חייו.

אם החלטתם לאמץ בעל חיים – מזל טוב! אתם יכולים לבוא לבקר אותנו עם שני ההורים וביחד נמצא חבר חדש למשפחה שלכם. איך מגיעים אלינו ובאלו שעות לבוא? כל המידע כאן: 'https://kids.spca.co.il/contact.php?contact_id=1' ...
  קחו אותי הביתה - כלבים וחתולים לאימוץ
לאב
ואלט
דמקה
אורה
רוז
דינו
סטייסי
צ'ינו
ארלו
ריו
לינדה
קיקי
נורה
פדריקו
מטיה
ג'ולי
סיאט 
פורד
חן
פרינס
מסי
יובי
קנדי
פיץ'
ניקו
קלואי
ג'ק
מקס
לוס
מישה
מונטי
טסלה
דובה
ציפי
לואי
סטטיק