עיצוב האתר - שרונה בר נתן


הסוס עריף עם הגעתו לאגודה - רזה ותשוש

עריף כיום לאחר השיקום

אמצו סוס!

רוצים לאמץ סוס? כן, אתם יכולים, גם אם אין לכם אורווה או חווה בחצר הבית. הכירו את הפנסיון הווירטואלי שלנו – שדרכו תוכלו להכיר את הסוסים שלנו ולעזור להם

כיום אנחנו ב"אגודת צער בעלי חיים בישראל" מטפלים בכ-20 סוסים וחמורים שהגיעו אלינו במצב רפואי רע, כשהם סובלים מרעב, מהזנחה וממחלות. סוסים וחמורים הם, כידוע, בעלי חיים גדולים והם צריכים מזון רב. בנוסף, זקוקים הסוסים והחמורים גם לטיפולי טילוף ופרזול – העוזרים לשמור על רגליהם העדינות ולטיפולים רפואיים מסובכים אחרים. אנחנו מאד נהנים לעזור ולטפל בסוסים ובחמורים – אבל זה לא זול. הטיפול בכל אחד מהם עולה אלפי שקלים בחודש. אנחנו אגודה המתקיימת מתרומות ולכן קשה לנו לשלם כל כך הרבה כסף, לכן אנחנו מבקשים את עזרת הציבור בכיסוי ההוצאות עבור הטיפולים לסוסים.

מתחשק לכם הכיר את הסוסים שלנו ולעזור לנו לטפל בהם, למרות שאין לכם חווה או אורווה בחצר האחורית? בדיוק בשביל זה הקמנו זירה מיוחדת – את הפנסיון הווירטואלי של צער בעלי חיים: 'http://spca.co.il/newsite/horses.asp. ' הפנסיון המיוחד הזה הוא בעצם אתר שבו אתם מוזמנים להכיר את הסוסים שבהם אנחנו מטפלים ולקרוא את הסיפורים שלהם. אם אתם רוצים יכולים לעזור לנו, אתם יכולים לתרום לסוסים שימצאו חן בעיניכם למטרות שתבחרו בעצמכם – למשל, לממן חיסון נגד שפעת לסוסה מדונה, כדי שתרגיש טוב ולא תחלה בחורף. מי שתורם לסוס מסוים, יקבל מאתנו עדכונים על מצבו ועל שלומו. אתם יכולים גם לתרום סכום כללי לטובת הסוסים ואנחנו נשקיע אותו בטיפול אוהב בהם.

אם אתם מכירים מישהו שיש לו אורווה או חווה וירצה לאמץ ממש את אחד מהסוסים שלנו, ולא רק באופן וירטואלי, הזמינו אותו להתקשר אלינו לטלפון 1599-50-2005 ואולי נוכל להעביר לטיפולו את אחד מהסוסים האמיצים האלו.